Minden szerdán 17:00-22:00 várunk mindenkit az újpalotai Csoki klubunkba, ahol közel 2000 társasjátékkal és kártyajátékkal lehet játszani. Látogatóinknak a belépő 300 forint, amit az intézmény info pultjánál lehet megváltani.
Egyesületi tagoknak minden alkalom ingyenes és lehetőségük van kölcsönzésre.
Egy tag, egy hétre egy játékot vihet haza ingyen. Tagnak jelentkezni itt lehet.
Klub szabályzata ITT olvasható!
Kölcsönzés szabályai ITT olvashatók!

Megközelítés

Mexikói útról induló 25-ös jelzésű BKV busz, melyről az Eötvös utca 74. nevű megállónál kell leszálni (körülbelül 15 perc a menetidő)
Újpest-központ M induló 25-ös jelzésű busz, melyről a Rädda Barnen nevű megállónál kell leszállni. (körülbelül 20 perca menetidő)
Újpest-központ M irányából a 196A és 196 jelzésű BKV buszokkal a Beller Imre utca megállóig, ahonnan gyalog 5-6 perc vagy egy megállóra igénybe lehet venni a 25 vagy 125 jelzésű buszt az Eötvös utvca elején.
Újpest-központ M irányából a 104A, 204 és 170 jelzésű BKV buszokkal a Hubay Jenő tér megállóig, ahonnan gyalok 5-6 perc vagy egy megállóra igénybe lehet venni a 25 vagy 125 jelzésű buszt az Eötvös utvca elején.
A Mexikói utat a belvárosból legegyszerűbben a M1-es jelzésű metróval amíg az Újpest Központot az M3-as jelzésű metróval lehet legegyszerűbben megközelíteni.